Горячая линия (044) 371-00-00
От сложного к простому
Автоматизация управления предприятием

 Документообіг КОРП - це продукт орієнтований на бюджетні установи, а також на середні і великі комерційні підприємства. Прикладне рішення підходить для підприємств, що використовують у своїй роботі великий обсяг документообігу. Рішення дозволяє скоротити час при реєстрації документів, обробці та зберіганні документів. Система дозволяє уникнути втрат оригіналів, а також забезпечує пошук документів в режимі on-line.

 

BAS ERP - "BAS ERP" є інноваційним рішенням для побудови комплексних інформаційних систем управління діяльністю багатопрофільних підприємств. Рішення розроблено з урахуванням кращих практик автоматизації великого та середнього бізнесу і враховує специфіку обліку в Україні. Особливу увагу під час розробки було приділено реалізації функціональних можливостей, затребуваних великими підприємствами різних напрямків діяльності, зокрема з технічно складним виробництвом.

BAS комплексне управління підприемствомє комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління і обліку, яке дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємств малого і середнього бізнесу

 

 BAS роздрібна торгівля для України - продукт призначений для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так і тих, що входять в розподілену роздрібну мережу. Програма дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік грошових коштів в касах магазинів, а також може використовуватися в якості касової програми

 

BAS Управління торгівлею для України - це сучасний інструмент для підвищення ефективності бізнесу торгового підприємства. Рішення дозволяє: 

  • збільшити продуктивність праці всіх служб торгового підприємства;
  • працювати з оперативною інформацією, яка відбиває поточний стан підприємства на даний момент часу;
  • швидко і в зручній формі одержувати звіти для прийняття рішень на різних рівнях. 

 

 

 Прайс 

 
© MKM Soft, 2006. Все права защищены.
ул. Раисы Окипной, 4, оф. 35, Киев, 02002, Украина. тел. +38 (044) 371-00-00