Горячая линия (044) 569-11-11
От сложного к простому
Автоматизация управления предприятием
ВАЖЛИВО!!! Розсилання вірусу під виглядом пропозиції завантаження оновлень для платформи 1С:Підприємство
16:00 26.10.17

 Шановні колеги!

 
Просимо вас ознайомитися з наведеною інформацією  про можливу небезпеку.
 
З адрес, що знаходяться на безкоштовних поштових серверах, наприклад, webits-info-1c@meta.ua, надходять запрошення для здійснення оновлення 1С:Підприємства. В листах наводяться посилання на файли (що ймовірно є вірусом) невідомого походження розміщені за адресою https://github.com або подібних, а також інструкції по їх встановленню.
 
Внаслідок завантаження файлів, які розміщені за вказаною адресою, та виконання інструкцій з їх встановлення користувачі надають доступ зловмисникам до власних даних та локальної мережі, що створює загрозу кібератаки на власну мережу та мережу своїх контрагентів.
 
У разі завантаження та встановлення цих файлів або інших дій, що призвели до зараження мережі небезпечним вірусом, необхідно відключитися від мережі Інтернет та терміново звернутися до спеціалістів з кібербезпеки для вжиття заходів щодо усунення проблеми.
 
Просимо розповсюдити вищенаведену інформацію серед усіх користувачів ПЗ 1С:Підприємство.
 
Рекомендуємо користувачам отримувати оновлення через обслуговуючі компанії та сервіс «Оновлення програм», який розташовано за адресою releases.1c.eu.
 
Звертаємо увагу, що службою технічної підтримки та сервісом Оновлення програм не здійснюється будь-яка розсилка листів із проханнями встановлення оновлень.
 
Назад
 
© MKM Soft, 2006. Все права защищены.
ул. Раисы Окипной, 4, оф. 35, Киев, 02002, Украина. тел. +38 (044) 569-11-11