Горячая линия (044) 371-00-00
От сложного к простому
Автоматизация управления предприятием
Платна підтримка редакції 1.2 Бухгалтерії для України
11:35 02.05.18

Інформація для користувачів і партнерів

Платна підтримка редакції 1.2 Бухгалтерії для України


Для забезпечення безперервної роботи користувачів редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України", які не встигли завершити процедуру переходу на нову редакцію 2.0, а також з урахуванням думки компаній – членів "Спілки автоматізаторів бізнесу", прийнято рішення про продовження підтримки редакції 1.2 "Бухгалтерія для України" на платній основі до кінця 2018 року. Починаючи з 2019 року підтримку редакції 1.2 планується припинити.

З травня 2018 року для отримання оновлень та іншої технічної підтримки редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України" версій ПРОФ і Базова користувачам потрібно:

• мати діючий договір Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС);
• придбати та активувати сервіс "Оновлення редакції 1.2 програми
"Бухгалтерія для України"".

Сервіс "Оновлення редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України" можна придбати в необхідній кількості (відповідно до часу, який потрібний для завершення переходу на редакцію 2.0), він діє протягом місяця з моменту активації. Наведена вартість може бути збільшена відповідно до складності та обсягів розробки оновлень. Вартість раніше придбаного, але неактивованого сервісу не переглядається.

Запуск платної підтримки дозволить користувачам завершити проекти переходу на нову редакцію 2.0 програми "Бухгалтерія для України" без зупинки поточної роботи.

Найменування

Ціна, грн. без ПДВ

Сервіс "Оновлення редакції 1.2 програми Бухгалтерія для України на 1 місяць"

360,00


Поставка сервісу

Дані для активації сервісу поставляються у вигляді бланка, що містить серійний номер і ПІН-код для активації сервісу.

Активація сервісу

Для самостійної активації сервісу "Оновлення редакції 1.2 програми
"Бухгалтерія для України"" користувачеві необхідно зайти в особистий кабінет на сайті https://portal.1c.eu/ і активувати сервіс.

Потім заповнити активаційну анкету, в якій вказати:
1) конфігурацію "Бухгалтерія для України", редакція 1.2;
2) з якої дати почне діяти сервіс, що активується;
3) серійний номер і ПІН-код для активації сервісу.Перехід з редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України" на редакцію 2.0

Всі користувачі програми "Бухгалтерія для України" можуть перейти на нову редакцію 2.0 в рамках поточної технічної підтримки:
• користувачі ПРОФ версії – за наявності діючого договору ІТС;
• користувачі Базовою версії – безкоштовно.

Перехід на актуальну версію програми редакції 2.0 здійснюється оновленням актуальної версії програми редакції 1.2 (на момент виходу поточного інформаційного листа – 1.2.44), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються.
Користувачам, у яких встановлена старіша версія програми редакції 1.2, необхідно попередньо виконати оновлення конфігурації до актуальної версії. 

Назад
 
© MKM Soft, 2006. Все права защищены.
ул. Раисы Окипной, 4, оф. 35, Киев, 02002, Украина. тел. +38 (044) 371-00-00